Jasełka w szkole
05.01.2018 Gim3 645

22 grudnia w ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią poranek wigilijnych spotkań poprzedzający święta Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy przedstawieniem zatytułowanym „Narodziłem się dla ciebie”. Uczniowie klas gimnazjalnych i klasy II pokazali w wielu scenkach, że Chrystus pomaga nam w różnych trudnych sytuacjach życiowych wtedy, gdy Mu zaufamy. Młodzież wykazała się wspaniałą grą aktorską, co brawami wynagrodziła publiczność. Mogliśmy wysłuchać również wspaniałego koncertu kolęd w wykonaniu uczennic naszej szkoły. Zaśpiewaliśmy wspólnie kolędę pt. „Cicha noc”, a na koniec pani dyrektor Halina Lubiszewska, pani wicedrektor Alina Smarszcz oraz pan wicedrektor Leszek Dornowski złożyli życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Koncert kolęd został przygotowany pod kierunkiem p. Michała Gacki, a przedstawienie p. Małgorzaty Brząkowskiej i Bernadety Dziewałtowskiej. Scenografię pomogły wykonać p. Małgorzata Osińska i p. Angelika Smolińska.

Zdjęcia z jasełek: