Kolejna edycja "Zabaw językowych"
15.05.2015 Gim3 782

8 maja 2015r. w Gimnazjum nr 3 odbyła się kolejna edycja powiatowego konkursu "Zabawy językowe". W tym roku w zabawie wzięły udział trzyosobowe drużyny z gimnazjum z Mroczy, Samostrzela, Potulic oraz Nakła - Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 4. Nazwa konkursu narzuca jego formułę – uczniowie uczą się poprzez zabawę, a dzięki temu, że współpracują z kolegami z drużyny mniej się stresują.

Przed zmaganiami zawodnicy otrzymują zakres zagadnień ( z podstawy programowej), który powinni jak najlepiej opanować, aby zwyciężyć.. Zadania konkursowe sprawdzają nie tylko wiedzę ucznia, ale także szybkość, spostrzegawczość ,i umiejętność współpracy w grupie...
W tym roku zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 4, drugie miejsce zajęli uczniowie z Mroczy, trzecie wywalczyli gimnazjaliści z Samostrzela. Gościnni gospodarze poza podium.
Konkurs został zorganizowany przez p. A. Jakś – Jankowską, p. E. Strzyżewską i p. J. Nowak.

Więcej zdjęć - w Galerii

Materiał: Organizatorzy