III miejsce Gimnazjalistów z Trójki
04.06.2015 Gim3 1210

Drużyna Gimnazjum nr w Nakle 3 w składzie - Paulian Grudzińska, Filip Nowak i Kamil Kęsy - zajęła III miejsce w powiatowym konkursie matematyczno-przyrodniczym "Człowiek i jego środowisko", który odbył się 1 czerwca w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy.

W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn z gimnazjów naszego powiatu: Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią, Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią, Gimnazjum z Zespołu Szkół w Dziewierzewie, Gimnazjum z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy. Uczniowie drużynowo rozwiązywali zadania z przedmiotów przyrodniczych.

Zwyciężyli uczniowie z Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią, drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy, trzecie miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią.

Opiekunem drużyny naszej szkoły był Michał Nowak.

Fot. Michał Nowak

Źródło: